Szanowni Państwo,

Aby przetestować oprogramowanie dla kancelarii prawnej – TemiTime, należy wypełnić poniższy formularz oraz zaakceptować Regulamin Testu. Standardowy okres, na jaki uruchamiany jest dostęp to 7 dni. Test jest uruchamiany w przeciągu 24 godzin, od momentu złożenia zamówienia. W przypadku, gdyby interesował Państwa inny termin uruchomienia testu, prosimy wpisać preferowaną datę w odpowiednim polu formularza. Zakres funkcjonalności wersji testowej jest identyczny, jak wersji komercyjnej.

Informujemy, że wszystkie dane wprowadzane do Serwisu w Okresie Testowania, zostaną usunięte po jego zakończeniu.

W ramach Usługi Administrator udostępnia bezpłatnie Użytkownikowi przez okres 7 dni możliwość korzystania z Serwisu internetowego do zarządzania pracą Użytkownika.

DANE UŻYTKOWNIKA:
DANE NIEZBĘDNE DO ZAPEWNIENIA PRAWIDŁOWEGO ŚWIADCZENIA USŁUG:Wyrażam zgodę Wydawnictwu C.H.Beck sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-203) przy ul. Bonifraterskiej 17 na:

* pole wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowychAdministrator Danych | Uzyskanie informacji o przetwarzaniu danych osobowych | Pozyskanie danych i cel ich przetwarzania | Odbiorcy danych | Czas przechowywania danych | Uprawnienia w zakresie przetwarzanych danych i dobrowolność podania danych | Przetwarzanie danych osobowych w sposób zautomatyzowany.


 

Przetestuj TemiTime

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw nam swój numer telefonu
i adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Wyślij
Testuj bezpłatnie

Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: temitime@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
w Warszawie Kapitał Spółki: 88 000 zł